Nikon Imaging | ישראל | אירופה

31-05-2017

הרפתקאות הופכות למציאות עם המצלמת החדשה מדגם COOLPIX W300 המתאימה לכל תנאי מזג האוויר

אמסטרדם, הולנד, 31 במאי 2017: Nikon מציגה את המצלמה החדשה מדגם COOLPIX W300 - קומפקטית לפעולה בכל תנאי מזג האוויר ומאושרת למים עמוקים. מצלמה קלה לשימוש ומושלמת להרפתקאות המוכנה להתמודד עם כל הטבע הנפלא, העיר וכל מה שביניהם.

המצלמה מדגם COOLPIX W300 מצלמת בקלות תצלומים של 16 מגה-פיקסל ווידאו באיכות 4K/UHD בעומק של עד 30 מ' ללא צורך במארז עמיד במים.¹ הביצועים של מצלמה קומפקטית ועמידה לאבק זו על פני הקרקע יציבים לא פחות ומאפשרים לצלם גם כאשר הטמפרטורות צונחות עד ‏-10° C.‏² הגוף העמיד בזעזועים יכול לשאת נפילות מגובה של עד 2.4 מ'.³ עדשת NIKKOR בהירה עם זום זווית רחבה מעניק למשתמשים את החופש לצלם תמונות נהדרות של האקשן בסביבה עם תאורה חלשה או תת-מימית אפלה. מצב מאקרו יצלם תצלומי תקריב קיצוניים של דברים זעירים מעל ומתחת לפני המים. תמיכה ב-GPS/GLONASS/QZS מאפשרת תיוג גיאוגרפי קל של תמונות ותיוג נסיעות. בנוסף, קישוריות SnapBridge מאפשרת למשתמשים לסנכרן תצלומים להתקן חכם תוך כדי צילום או להשתמש בהתקן החכם כדי לצלם מרחוק.

אינז ברנרדס (Ines Bernardes), מנהלת המוצר ב-Nikon אירופה, אומרת: "אם אתם נהנים מהרפתקאות זו המצלמה הקומפקטית עבורכם.‬ צאו לדרך עם ה-COOLPIX W300 ותוכלו לצלם את הכיף בבריכה, היופי שתראו כשאתם צוללים או אפילו להקליט את הקפיצות למים כשאתם מתאמנים לתחרות! תוכלו לצלם את הנוף במהלך נסיעה בשטח או לצלם את האקשן של גלישה במדרון מושלג - והכל ללא צורך לדאוג למצלמה. וקישוריות SnapBridge מאפשרת לשתף בקלות את החוויות ממש ברגע שהן קורות".

סיכום תכונות עיקריות

- מבנה קשיח. ביצועים עוצמתיים. חופש של ממש. עמידה בפני מים עד לעומק של 30 מ' ללא צורך במארז עמיד במים.¹ עמידה בזעזועים בעת נפילה מגובה של עד 2.4 מ'.² עמידה בפני קור עד לטמפרטורה של –10°C‏, ובנוסף לכל היא גם עמידה בפני אבק.³
- ‏‫רגעים מרגשים. תמונות מדהימות. חיישן CMOS 16 מגה-פיקסל עם תאורה אחורית ועדשת f/2.8 בהירה עם זום אופטי של 5x. זום דינמי משופר (Dynamic Fine Zoom)‏⁴ של 10x מכפיל את טווח העדשה כדי שהאקשן יהיה הרבה יותר קרוב.
- הצגת חלקי עולם נוספים. צלם קטעי וידאו מדהימים באיכות 4K/UHD/30p, או וידאו באיכות HD מלאה (1080p) על היבשה או מתחת למים. אפשרות חדשה של נעילת חשיפה אוטומטית מצלמת קטעי וידאו חלקים בעת שהאור משתנה, תכונה שימושית במיוחד בעת הסרטה מתחת למים.
- חדות ויציבות. מיקוד אוטומטי מהיר והפחתת רעידות היברידית בחמישה צירים המרשימה של Nikon מעניקים צילום מהיר, יציב ומדויק - ביבשה ומתחת למים.
- דע לאן אתה הולך. הראה היכן היית. לחצן השירות החדש של המצלמה יציג מייד על הצג GPS, את מספר הצעדים שפסעת ואת נתוני הגובה או העומק או לחץ האוויר או המים.
- שליטה נוחה לחיים עתירי חוויות. בעזרת אחיזה יציבה, צג גדול ושליטה נוחה מתחת למים או גם עם כפפות.
- העולם מחכה לך. צא לגלות אותו. שקע החצובה של המצלמה שימושי לצילום סרטונים בקיטוע זמן עם חצובה, אך הוא שימושי לא פחות גם לאביזרים, כמו המבזק התת-מימי מדגם SB-N10 של Nikon.


¹ עמידות נגד מים: מבהירה את תנאי הבדיקה של Nikon שהם הגנת JIS/IEC שוות-ערך לרמה 8 (IPX8). צילום בעומק של עד 30 מ' אפשרי במשך 60 דקות בקירוב.
² עמידות נגד קפיאה/עמידות נגד אבק: מבהירה את תנאי הבדיקה של Nikon שהם הגנת JIS/IEC שוות-ערך לרמה 6 (IPX6).
³ עמידות נגד זעזועים: מבהירה את תנאי הבדיקה של Nikon התואמות לתקן MIL-STD 810F Method 516.5-Shock (נפילה על משטח לביד בעובדי 5 ס"מ מגובה של 240 ס"מ).
⁴ ‏‫זום דינמי משופר (Dynamic Fine Zoom)‬ יכול להגדיל תמונה פי 2 מהטווח הארוך ביותר של טלפוטו אופטי, תוך שמירה על רזולוציית תמונה מרבית.

תאימות ל-SnapBridge
יכולות ה-Bluetooth® וה-Wi-Fi® של המצלמה זמינות רק בעת שימוש ב-SnapBridge. אפליקציית SnapBridge של Nikon חייבת להיות מותקנת בהתקן חכם תואם לפני שניתן יהיה להשתמש ב-SnapBridge עם המצלמה הזו.

סימן השם והסמלים של Bluetooth® הם סימנים מסחריים רשומים בבעלות Bluetooth SIG, Inc., והשימוש ש-Nikon ושותפותיה עושות בסימנים אלה נעשה ברישיון.
Wi-Fi® וסמל Wi-Fi Certified הם סימנים מסחריים רשומים של Wi-Fi Alliance®.
Android‏ ו-Google Play‏ הם סימנים מסחריים של Google Inc.‏.