Nikon Imaging | ישראל | אירופה

10-11-2016

שלהוב הרוח היצירתית באמצעות הדגם החדש לחלוטין D5600 שמחובר תמיד

אמסטרדם, הולנד, 10 בנובמבר 2016: Nikon מרחיבה את מגוון המצלמות תואמות ה-SnapBridge עם הדגם D5600. מצלמת ריפלקסית דיגיטלית בפורמט DX מעוררת ההשראה שמיועדת לאנשים הרוצים לגלות את העולם היצירתי של הצילום. Nikon D5600 היא מצלמה שמעניקה עוצמה לרעיונות רעננים, בין אם זהו משחק הצללים כשהשמש ברום השמיים או סרטונים המצולמים מזוויות מרתקות.

איכות התמונה היא חזות הכל והחיישן הגדול בפורמט DX של 24.2 מגה-פיקסלים של ה-D5600 מצלם בדייקנות מרקמים עדינים ומעבד תצלומים וסרטונים עם פרטים חדים להפליא. טווח ISO של 25600-100 ויכולת הרחבת רגישות ISO של 6400 במצב Night Landscape (דיוקן לילי), מבטיחים שניתן לטפל בקלות בסצנות המצולמות בתאורה חלשה ובמצבי תאורה קשים. הודות ל-SnapBridge של Nikon, המשתמשים יכולים לסנכרן אוטומטית תצלומים עם התקן חכם, תוך כדי צילום, ולאחר מכן לשתף את התוצאות המלהיבות, ממש באותו הרגע. יחד עם ה-D5600, אפליקציית SnapBridge מאפשרת להשתמש בהתקן החכם שמחובר כדי לצלם מרחוק דרך יכולת ה- ®Wi-Fi המובנית¹ של המצלמה. במהלך צילום דרך העינית, פונקציית לחצן מגע Fn המעודנת מציעה חלופה אינטואיטיבית לשימוש בגלגל הבקרה או ברב-בורר: כעת הצלמים יכולים להפעיל את בקרת הרגישות האוטומטית, וגם לבחור את נקודת המיקוד או להתאים הגדרות חשובות אחרות דרך מסך המגע הגדול. בנוסף, סרגל מעבר התמונות, שהיה זמין עד כה במצלמות D5 ו-D500 מקצועיות של Nikon, מאפשר לגלול במהירות דרך התמונות במצב צפייה בפרטים שצולמו. למי שמצלם סרטונים, הפונקציה החדשה של סרטון קיטועי זמן (שאף היא הייתה זמינה רק במצלמות ריפלקסיות דיגיטליות מתקדמות של Nikon) מאפשרת להפוך סצנות אטיות לרצפים דרמטיים ומהירים.

ג'ורדי ברינקמן (Jordi Brinkman), מנהל מוצר, Nikon Europe, אומר: "ה- D5600 החדשה מושלמת למצלמים בטלפון חכם שרוצים להרחיב את מיומנויות הצילום שלהם ולאחר מכן לשתף את היצירתיות שלהם עם אחרים. מסך המגע הרגיש בעל הזווית המשתנה והעינית האופטית מעניקים חופש מלא לצלם את העולם בדרך שאתה רואה אותו. טכנולוגיית התמונה העוצמתית של Nikon הופכת כל תצלום לתמונה ראויה לשיתוף, ואפליקציית SnapBridge מאפשרת לעשות זאת בקלות."

סיכום תכונות עיקריות

- איכות תמונת מצלמה ריפלקסית דיגיטלית של Nikon: חיישן גדול בפורמט DX עם 24.2 מגה-פיקסל, טווח ISO רחב של 25600-100, ומנגנון עיבוד התמונה- EXPEED 4 משתלבים כדי להעניק תמונות נפלאות ופרטים מדהימים - אפילו בתאורה חלשה.
- אפליקציית SnapBridge: משתמשת בטכנולוגיית Bluetooth® low energy² כדי לאפשר ל-D5600 לשמור על קישור קבוע וחסכוני עם טלפון חכם או מחשב לוח. סנכרן ושתף תמונות באיכות של מצלמה ריפלקסית דיגיטלית כשאתה בנסיעות דרך חיבור Bluetooth. העבר בקלות סרטונים או השתמש בהתקן חכם כדי לצלם מרחוק דרך Wi-Fi מובנה של המצלמה.
- מסך מגע בעל זווית משתנה: צג LCD בגודל 8.1 ס"מ (3.2 אינץ') עם זווית צפייה רחבה ורזולוציה גבוהה של 1,037 אלף נקודות.
- עינית אופטית: כיסוי מסגרת של כ-95%, עם הגדלה של כ-0.82x מגה-פיקסלים
דיוק המיקוד האוטומטי: אל תחמיץ דבר הודות למערכת מיקוד אוטומטי עם 39 נקודות חדה כתער עם תשעה חיישנים מסוג צלב במרכז ועד 5 ת/ש של צילום רציף.
- סרטונים ראויים לשיתוף: צלם קטעי וידאו ב-HD מלא חלק ועשיר בפרטים בקצב צילום בשנייה של עד 50p/‏60p.
- מוכנה לנסיעות: הגוף שוקל רק 415 גרם (בקירוב)³ וכולל ידית אחיזה עמוקה לקבלת אחיזה יציבה ונוחה להפליא.
- מערכת ניתנת להרחבה: תואמת למגוון רחב של עדשות NIKKORלאביזרי Speedlight של Nikon, וגם למיקרופון הסטריאופוני מדגם ME-1 ולמיקרופון האלחוטי מדגם ME-W1 של Nikon.
- ערכות:מצלמת D5600 זמינה עם אפשרות למגוון ערכות שונות. ‏‫ערכה רב-תכליתית במיוחד של עדשה עם זום כפול והפחתת רעידות מעולה לכל שימוש החל בתצלומי מסע ייחודיים ועד לאקשן מרוחק. הערכה כוללת את המצלמה D5600, עדשת הזום בעלת הזווית הרחבה עם הפחתת הרעידות AF-P DX NIKKOR 18-55mm VR ואת עדשת הזום טלפוטו עם הפחתת הרעידות AF-P DX NIKKOR 70-300mm VR. עדשות AF-P NIKKOR הן בחירה מצוינות ליוצרי סרטים, מכיוון שעדשות אלו מתמקדות במהירות ובשקט ומאפשרות לצלם קטעי וידאו חלקים כמעט מבלי לשמוע את פעולת המצלמה.

¹ Wi-Fi®‎ הוא סימן מסחרי רשום של Wi-Fi Alliance.
² סימן המילה והסמלים של Bluetooth®‎ הם סימנים מסחריים רשומים בבעלות Bluetooth SIG, Inc.‎, וכל שימוש בסימנים מסוג זה על-ידי Nikon Corporation והחברות הבנות שלה נעשה ברישיון.
³ ללא סוללה/כרטיס SD
תאימות שיתוף
אפליקציית SnapBridge של Nikon חייבת להיות מותקנת בהתקן חכם תואם לפני שניתן להשתמש בה עם המצלמה.
דרישות לאפליקציית SnapBridge:
Android 5.0 ואילך 
התקן עם Bluetooth 4.0 ואילך